40 Yılı Aşan Tecrübe..

Biz Kimiz ?

Kestel Organize Sanayi Bölgesinde 5.109 m2 kapalı alanı, 100 çalışanı ve yılda 5.000.000 m dokuma &baskı kumaş kapasitesiyle tekstil sektöründe 1970 yılından beri dış giyim için kumaş üreten bir tekstil firmasıdır.

2008 yılından bu yana ihracatlarımız grup firmamız GESİ TEKSTİL tarafından yapılmaktadır. Kükrer Tekstil ;yarım asırlık tecrübesi ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürettiğimiz kumaşların; %75’i yurtdışı firmalarına, ,%25 ‘i yurt içi firmalarına satılmaktadır..


Misyonumuz

Ürün kalitemizi sürekli geliştirerek, ürün yelpazemiz ve hizmet kalitemizle müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Firmamızı ulusal / uluslararası pazarda; araştırmacı ,yenilikçi yönetim politikalarıyla farklılıklar yaratarak kaliteli, istikrarlı, hızlı üretim ile, sektörde örnek ve lider bir kurum yapmaktadır..

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için tecrübeli ve nitelikli personelimiz ile Müşterilerimize daha yaratıcı ve farklı öneriler sunabilmek adına kendimizi her zaman geliştiriyoruz ve geliştirmeye devam edeceğiz. Bu gelişimler sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet sunarken kendimizi dünya çapında hizmet veren bir şirket olmak adına gelecek nesillere taşımak için emin adımlarla ilerliyoruz.


Kalite ile hatırlanırız...

Türkçe